christianmusichits.com

Arizona Teke Győr

30-napos-időjárás-előrejelzés-püspökladány
June 11, 2022, 8:54 pm

A mérkőzésen játékosaink végig koncentráltan gurítottak, és hittek abban, hogy le lehet győzni a papíron esélyesebb ellenfelet. Ez így is lett, hiszen Illek Csaba, Szalai Zsolt, Mohácsi Milán és Papp László is legyőzte párbeli ellenfelét, míg a "csapatpontokat" […] A férfi teke NBII. ÉSZAK-NYUGATI csoportjában a bányászfiúk a legerősebb és már bajnok soproniakat fogadták. Ez sem állította meg a srácokat és itthon tartották egy magabiztos sikerrel a 2 pontot. Végeredmény: TATABÁNYAI SC – SCARBANTIA SC SOPRON 5-3 (3288-3170) A Tatabányai Sport Club megszerezte a bajnokság ezüstérmét, ami óriási siker. Ezen a mérkőzésen pedig azt […] Remek sikert arattak a Tatabányai Sport Club hölgy tekései. Bátonyterenyéről elhozták a két pontot, végig stabilan gurítva. Felnőttek legjobbja az "Újonc" Kovács Alexandra volt, míg az ifiknél Frank Dius bizonyult a legjobbnak. Gratulálunk! Hajrá Bányász!

• BOWLING, TEKE, GOKART - Győr Megyei Jogú Város Honlapja

A múlt heti diadal után ismét győztek hazai pályán férfi tekézőink. Tihanyi Péter és társai ezúttal a Mosonszentmiklós együttesét győzték le a Teke Club-ban. Az alábbiakban Tihanyi Peti beszámolóját olvashatjátok: "A teke NB II. Nyugati csoportjának 21. fordulójában lejátszott mérkőzésen az ugyancsak 20 pontos, 6. helyen álló Mosonszentmiklós SE (MESE) csapatát fogadtuk. Mai ellenfelünkkel […] Magabiztos gurítással verte mai ellenfelét férfi tekecsapatunk! Tihanyi Péter és társai a Jobb Dáma együttesét győzték le 6-2-re az NB II. mai játéknapján. A TSC Csapata összesen 3301 pontot szerzett, ami átlagon felüli. És ha az összesített eredmény átlagon felüli, ez azt jelenti, hogy az okokat az ugyancsak kiemelkedő egyéni teljesítmények között kell keresni. A […] Alsóházi rangadón fogadta a károlyháziakat férfi tekecsapatunk a mai napon. Tihanyi Péter csapatvezető és társai magabiztosan gurítva győzték le a vendégeket, így 5, 5-2, 5 arányban megnyerték a nagyon fontos meccset. A csapat tagjai és elért eredményeik: Tihanyi Péter 591 fa, Mohácsi Mátyás 580 fa, Valusek Balázs 570 fa, Vámos Lajos 546 fa, Szalai Zsolt 544 fa, […] Az NB I-be törekvő Pápai Vasas együttesét látták vendégül férfi tekézőink a hétvégi fordulóban, amelyben Tihanyi Petiék célja a győzelem volt.

igazgatóságának tagja volt. Duesmann úrnak ez volt az első látogatása nálunk. Ezért fontosnak tartottam, hogy megmutassuk neki a hajtáslánc-gyártásunkat – a második generációs elektromos motorjaink (PPE) és belsőégésű motorjaink gyártási helyszínét. Emellett vendégeink saját szemükkel is meggyőződhettek arról, hogy nemcsak termékeink, hanem gyártási folyamataink is hatékonyak. Elkötelezett csapatommal és következetesen felépített e-kompetenciánkkal készek vagyunk arra, hogy aktívan hozzájáruljunk a jövő mobilitásához! – zárta gondolatait a közösségi portálon Buttenhauser. További cikkeink a témában Az oldal fő támogatója Jelentősen, éves összevetésben 43 százalékkal, 79 ezerre esett az új autók eladása Oroszországban.... A Skoda bemutatta a brit rendőrség számára speciálisan kivitelezett negyedik generációs Fabiát.

Video

Teke hírek Megjelent: 2021. március 27. szombat, 19:03 Találatok: 631 Nyomtatás Szombaton fontos mérkőzés, a Győr-Szol TC elleni hazai találkozó várt a Répcelaki SE Szuperligás tekecsapatára. Az ifjúsági mérkőzésen nagy csatát vívtak egymással az U23-as fiatalok, végül pedig a vendégek örülhettek, miután 3-1 (1055-1024) arányú győzelmet arattak. A felnőtt ütközet első sora nem indult feltétlenül ideálisan a Répcelak számára, miután le kellett cseréni ifj. Móricz Zoltán csapatkapitányt, és ugyan a helyére érkező Kuslics Gergely jól tartotta magát, végül elmaradt a pontszerzés. Ezzel párhuzamosan az ismét remek formában gurító Horváth Zoltán szállította a répcelaki szimpatizánsok számára a nyugtatót, miután 625 fát ütve, fölényesen múlta felül a 499 egységig jutó Nagy Dávidot. A második körben Pintér Károly kerek 600 fával hozta a második répcelaki pontot, Tóth Áron viszont nem bírt Lendvai Andrással, és 2-2-vel, de 154 fás hazai előnnyel fordultak a csapatok. A finisben megosztoztak a pontokon az együttesek: a Répcelak a 609 fás Molnár Pálnak köszönhetően bebiztosította a győzelmet, a Győr részéről pedig Koller Dániel nyerte meg a párharcát, így végül a Kiss Zsolt edző által dirigált Répcelak 5-3-as (3581-3370) sikerrel zárta a napot.

A vendégek előnye 92 fára nőtt. A záró sorban Sághy Tamás jól kezdett, ellenfele viszont a második hatvan gurításban megfordította a párharcot, megszerezve a negyedik győri csapatpontot. Nagy Gergőnek akadozott a játéka, ennek ellenére közel került a 600 fás határhoz, mellyel a csapatpontot is megszerezte. A Győr-Szol TC csapata 6:2 arányban, 108 fával nyerte a mérkőzést. A Közutasok második legjobb hazai eredményüket érték el a szezonban, ezúttal ez kevés volt, de biztató a tavaszi folytatásra. Az Investmentesek jelenleg a 8. helyen állnak, jó eséllyel ezen a helyen is zárják majd az őszi szezont az elmaradt mérkőzések pótlását követően. Eredmények: Investment Közutasok KTK - Győr-Szol TC 2:6 (3530 - 3638) Horváth László 590 - Danóczy Richárd 616 (2:2) Pintér György 630 - Németh Máté 609 (3:1) Kálny Krisztián (Bóka Ákos) 555 - Lendvai András 581 (1:3) Kis Richárd 572 - Somodi Károly 633 (1:3) Sághy Tamás 585 - Koller Dániel 608 (2:2) Nagy Gergő 598 - Németh Gábor 591 (2:2) Ifjúsági mérkőzés: Investment Közutasok KTK - Győr-Szol TC 0:4 (985 - 1126) Fajtai Bálint 500 - Nagy Dávid 553 (1:3) Balogh Kristóf 485 - Tóth Dániel 573 (0, 5:3, 5)

A magyar városok felkészültek a teke BL négyes döntőre. A legrangosabb európai kupasorozat idei végjátékát két városban bonyolítják le április 2-én és 3-án. Győrben a nők gurítanak, míg a férfi csapatok Pápán lépnek pályára. Radnóti Ákos, Győr sportért is felelős alpolgármestere a négyes döntő győri sajtótájékoztatóján elmondta, Győr önkormányzata kiemelkedően fontosnak tartja a sportélet támogatását, és büszke sportolóira, sikeres csapataira. " A teke sportág jelentős hagyományokkal rendelkezik Győrben, meghatározó alakjai közé tartozik pl. Mráz László, kétszeres világbajnok, aki 97-szer ölthette magára a címeres mezt, valamint Kristyán Zsuzsa ötszörös világbajnok. Tavaly, Győr királyi várossá válásának 750. évében Kristyán Zsuzsának, a magyar tekesport koronázatlan királynőjének nevét vette fel a Bajnokok Ligája döntőjének helyet adó tekecsarnok. Nagy örömünkre szolgál, hogy városunkban és ebben a létesítményben láthatjuk vendégül a sportág legkiválóbb nemzetközi képviselőit" – nyilatkozta Radnóti Ákos.

Eredmények: Nők (Győr): KK Mlaka Rijeka (horvát)-SKC Victoria 1947 Bamberg (német) 4:4 (szettpontok: 13-11) a 3. helyért: SK FWT-Composites Neuenkirchen (osztrák) – CS Electromures Romgaz TM (romániai) 5:3 Férfiak (Pápa): KK Zeleziarne Podbrezova (szlovák)-SKV Rot-Weis Zerbst 1999 (német) 4, 5:3, 5 KK Neumarkt – Imperial Life (olasz)- SKK Chambtalkegler Raindorf (német) 6:2 Galéria:......

2022. 03. 28., hétfő, 16:01 Az utolsó fordulóban ugyan kikaptak a kaposvári tekések Győrben, de így is a nyolcadik helyen zárták a szezont, és jövőre is az élvonalban szerepelhetnek. A férfi teke Szuperliga utolsó fordulójában Győrben léptek pályára az Investment Közutasok Kaposvári TK tekései. Az első sorban jól kezdtek a kaposváriak, Pintér és Bóka is nyerte az első szettet, sőt Pintér a másodikat is és ezzel 38 fás előnybe került. A másik két szettet ellenfele nyerte, de a vendégjátékos előnyéből egy fa megmaradt, mellyel megszerezte a csapatpontot. Bóka ugyan kiegyensúlyozottan játszott, a harmadik és negyedik szettben nem volt esélye a remeklő Danóczy ellen. Egy sor után a hazaiak 47 fás előnyt szereztek. A második sorban Horváth és Nagy is megszerezték a pontot. Horváth gyengébben kezdett, viszont a második és harmadik szettben jelentős előnybe került, amiből 15 fát megtartott a végére. Nagy az első három szettből kettőt nyert, egyet döntetlenre hozott, mellyel biztos volt a pont, az utolsó szettben visszaesett a játéka, így ellenfele tudott faragni hátrányából.